RADIO7

#добреналаштоване

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ В ЗМАГАННЯХ «ШВИДКИХ»:   ДВІ НАГОРОДИ В АРСЕНАЛІ МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ В ЗМАГАННЯХ «ШВИДКИХ»:   ДВІ НАГОРОДИ В АРСЕНАЛІ МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ

Дві закарпатські команди (студентів-медиків УжНУ та Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги) стали призерами Всеукраїнських змагань «Закарпатські медичні ралі-2019».  Під різними прапорами, але з однією метою – врятувати життя, пройшли в Закарпатті ювілейні 10-ї «Медичні ралі». Потягом трьох днів з 5 по 7 червня 41 бригада екстреної медичної допомоги з усіх областей України та з-за кордону (Польщі, Румунії, Словаччини, Литви), в умовах максимально наближених до реальності, вирішували складні завдання, відпрацьовували клінічні випадки та різноманітні змодельовані ситуації.  Лікарські, фельдшерські та студентські бригади змагались у рівних умовах, виконуючи однакові завдання. Кожна команда мала можливість здати іспит на знання та узгодженість дій при екстрених та невідкладних станах пацієнтів. Суворі судді уважно слідкували за точністю виконання бригадами протоколів надання медичної допомоги. Такі змагання є стимулом для безперервного навчання та удосконалення знань та практичних навичок бригад екстреної медичної допомоги. Нагадаємо, щороку до диспетчерів екстреної медичної допомоги за допомогою звертається близько 10,1 млн. громадян. Бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги виконується близько 8-9 млн. виїздів до хворих. Середнє навантаження на лікарську або фельдшерську бригаду на добу становить 10-12 виїздів.

Відповідно перше, друге та третє місця у різних номінаціях та конкурсах у змаганнях «Закарпатські медичні ралі-2019» вибороли такі команди:

Абсолютний чемпіон – команда приватної клініки «Оберіг»

Серед українських команд –  Полтава ОЦ ЕМД, Суми ОЦ ЕМД, Закарпаття ТЦ ЕМД

Серед іноземних команд: Литва, Польща , Словаччина

Серед студентських команд: Литва, Донецький Національний медичний університет, Запорізький державний медичний університет

 По конкурсах:

«Всезнайко» – Харків;  Хмельницьк; Запоріжжя та Рівне.

«Швидкий та вправний» – (конкурс водіїв): Волинь  (фельдшерська бригада);  м. Київ (підстанція №16); мережа приватних клінік «Добробут».

«Важке рішення»  – Волинь, м. Київ (підстанція №13), Донецьк ОЦ ЕМД.

«Мультиплекс-1» – Черкаси ОЦ ЕМД, Вінниця ОЦ ЕМД , Лебединський медичний коледж.

«Мультиплекс-2» – Дніпро (ветерани), Чернівці,  Київська обл.

«Біль» – Чернігів ОЦ ЕМД, Полтава (студенти Української медичної стоматологічної академії), Румунія – м. Бая-Маре.

«Матеуш» – Луганський ОЦ ЕМД, Дніпровський ОЦ ЕМД, Закарпаття (студенти Ужгородський Національний Університет).

«Карабас Барабас» – Одеса, Херсон, Львів.

«Ювілей» – Тернопіль, Кропівницький, Дніпровський базовий медичний коледж.

«50/50» – Черкаси, Полтава, Одеса.

«Квітка» – Чернівці, Румунія – м. Сату Маре,  Івано-Франківськ.

 

Leave a Reply