RADIO7

#добреналаштоване

Виявлення порушників, які створюють стихійні сміттєзвалища

Виявлення порушників, які створюють стихійні сміттєзвалища

Черговий спільний рейд провели сьогодні працівники управління муніципальної варти Ужгородської міської ради, патрульної поліції і товариства “АВЕ Ужгород”.

Виявляли порушення правил благоустрою, притягували до відповідальності порушників, які створюють стихійні сміттєзвалища на території Ужгорода. Так, працювали на вулицях Михайла Грушевського, Марії Заньковецької, 8-го Березня, Володимирській, Адама Міцкевича, Небесної Сотні, Шахтарів, Оноківській, Канальній, Юрія Гойди, Закарпатській, Андрія Палая, Юрія Гагаріна.

У результаті склали одинадцять протоколів на порушників, провели й роз’яснювальну роботу. Як уже повідомлялося, такі спільні відпрацювання будуть систематичними, адже непоодинокими є випадки, коли ужгородці створюють стихійні сміттєзвалища біля контейнерних майданчиків чи у дворах загального користування.

Зазначимо, що відповідно порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) карається штрафом від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Makhanets Alex

    Leave a Reply