RADIO7

#добреналаштоване

Visa запустила в Україні технологію, яка дозволяє перетворити смартфон на платіжних термінал

Visa запустила в Україні технологію, яка дозволяє перетворити смартфон на платіжних термінал

Платіжна система Visa повідомила про запуск в Україні технології, яка дозволяє використовувати смартфон із вбудованим NFC-модулем у якості терміналу для прийому платежів.

Відповідну технологію представили під час презентації, яка відбулась у Києві 4 червня, передає Finclub.

Технологія отримала назву Tap to Phone. Вона дозволяє використовувати смартфон, який має вбудований модуль NFC та працює на операційній системі Android, для прийому платежів за товари та послуги (тобто у якості платіжного терміналу).

«Це нове слово у розвитку інфраструктури у світі. І це перший запуск у СНД та Південно-Східній Європі», — повідомила директорка регіонального розвитку Visa у країнах СНД та Південно-Східній Європі Віра Платонова.

Зазначається, що партнером у запуску цієї системи в Україні став державний Ощадбанк.

Використання цієї технології здатне значно спростити ведення бізнесу для малих підприємців, адже дозволить їм не купувати платіжні термінали та не витрачатися на їхнє обслуговування.

13 червня 2018 року Кабмін затвердив пілотний проект з використання планшетів та смартфонів у якості касових апаратів.

Також повідомлялось, що урядовий комітет схвалив низку актів, що запровадять пілотний проект з використання планшетів та смартфонів у якості касових апаратів.

Раніше колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомляв, що Мінфін створить мобільний додаток для сплати податків.

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, запровадження новітніх касових апаратів дозволить бізнесу зекономити до 2,5 мільярдів гривень.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/visa-zapustila-v-ukrayini-tehnologiyu-yaka-dozvolyaye-peretvoriti-smartfon-na-platizhnih-terminal

Makhanets Alex

    Leave a Reply