RADIO7

#добреналаштоване

Virgin Galactic успішно доставила Ричарда Бренсона в космос і назад

Virgin Galactic успішно доставила Ричарда Бренсона в космос і назад

Космічні подорожі і космічна наука пережили кілька історичних віх за останні роки, від багаторазових ракет до першого космічного коптера на Марсі. Але в той час, як інші націлені на триваліші подорожі, дослідження і колонізацію, деякі компанії прагнуть створити нову комерційну галузь трохи ближче до Землі. Virgin Galactic зробила ще один крок ближче до цієї мети у своєму останньому випробувальному польоті, в ході якого в космос був доставлений не просто людина, а її власний засновник, сер Річард Бренсон.

 

Космічні кораблі Virgin Galactic вже є єдиними в своєму роді, навіть без цього досягнення. На відміну від всіх уявлень про звичайні ракети, базовий корабель VMS Eve злітів зі злітно-посадкової смуги як літак. Досягнувши певної висоти, VSS Unity відокремився від Eve, досяг висоти 84,5 км, потім повернувся на Землю і благополучно приземлився на злітно-посадковій смузі космодрому Америка, точно як літак.

Virgin Galactic

Весь політ тривав всього 15 хвилин, але він був історичним, особливо для одного з пасажирів Unity. Сер Річард Бренсон, мабуть, може похвалитися тим, що переміг генерального директора Amazon Джеффа Безоса і першим досяг космосу. Звичайно, Бренсон представив це досягнення як джерело натхнення для наступного покоління мрійників і провів медіа-фестиваль до цього монументального космічного польоту. До речі, Ілон Маск також зворушливо привітав Річарда Бренсона і його команду з успішним суборбітальним польотом у Твіттері.

Virgin Galactic

Кінцева мета Virgin Galactic – це, звичайно, нова індустрія космічного туризму, де пасажири платитимуть сотні тисяч доларів тільки за те, щоб випробувати середу невагомості і побачити зірки трохи ближче, навіть якщо всього на кілька хвилин. Це ставить компанію в пряме протиріччя з Blue Origins Безоса, яка хоче обслуговувати ту ж аудиторію, але з традиційнішою формою космічних кораблів.

Virgin Galactic

Не дивно, що Blue Origins, схоже, були готові взяти участь в невеликому змаганні у Твіттері. Компанія Безоса тонко натякнула, що Virgin Galactic насправді не досягає космосу, принаймні, не за вищими показниками, встановленими міжнародним стандартом США. Несподіваний політ Бренсона став прямим викликом для Безоса, який 20 липня вирушить у власний космічний політ.

Джерело.

Leave a Reply