RADIO7

#добреналаштоване

Virgin Galactic представила свій новий космічний літак VSS Imagine

Virgin Galactic представила свій новий космічний літак VSS Imagine

Сьогодні відбулася онлайн-презентація компанії Virgin Galactic, на якій вона представила космічний літак VSS Imagine. Imagine демонструє прогрес у галузі ефективного проектування і виробництва, оскільки Virgin Galactic працює над розширенням бізнесу в довгостроковій перспективі. Перші польоти вже заплановані на це літо з космодрому Америка в Нью-Мексико.

Літак має революційний дизайн, він повністю оброблений дзеркальним матеріалом і відображає навколишнє середовище, постійно змінюючи колір і зовнішній вигляд. Цей динамічний матеріал також забезпечує тепловий захист.

Virgin Galactic SpaceShip III

Завдяки модульній конструкції пристрої класу SpaceShip III створені для підвищення продуктивності з точки зору доступу для технічного обслуговування і швидкості польоту.

У міру того, як VSS Imagine починає наземні випробування, виробництво VSS Inspire, другого літака у складі флоту Virgin Galactic, триватиме. Впровадження транспортних засобів класу Spaceship III є важливою віхою в багаторічних зусиллях Virgin Galactic, націлених на виконання 400 польотів на рік на кожен космодром.

Майбутні астронавти запрошуються взяти участь в подорожах Virgin Galactic. VSS Imagine буде представлений перед наступним випробувальним польотом VSS Unity, який запланований на травень 2021 року.

Virgin Galactic SpaceShip III

Річард Бренсон, засновник компанії Virgin, прокоментував цю подію так: «Космічні літаки Virgin Galactic створені спеціально для того, щоб запропонувати нові горизонти тисячам людей, які схочуть випробувати чудо космосу на собі. Як літак класу SpaceShip III, Imagine не тільки красивий, але і є видатним примірником зростаючого флоту Virgin Galactic. Всі великі досягнення, творіння і зміни починаються з ідеї. Ми сподіваємося, що всі, хто подорожує в космос, повернуться зі свіжими поглядами і новими ідеями, які принесуть позитивні зміни на нашу планету».

Джерело.

Leave a Reply