RADIO7

#добреналаштоване

Виліт Карпат, голи Харатіна та Петряка, демарш Мессі. Головні новини за 30 серпня

Карпати вилетіли з Кубку

Львівська команда, яка завжди з особливим пієтетом ставилась до цього турніру, розгромно програла вже в першому раунді дебютанту Другої ліги “Епіцентру” з Дунаївців – 4:0. Героєм зустрічі став Микола Буй, який оформив хет-трик. Крім того “Таврія” здобула вольову перемогу над “Реал Фармою” – 2:1, при цьому кримчани зрівняли рахунок на 83-й, а переможний провели на 90-й. “Гірник-Спорт” з Горішніх Плавнів лише в овертаймі дотиснув аматорську “Олімпію” – 1:2. При цьому професіонали зрівняли рахунок на 89-й хвилині.

Яремчук допоміг Генту перервати невдалу серію

Віце-чемпіон Бельгії розпочав новий чемпіонат з трьох поразок поспіль, що навіть призвело до відставки головного тренера. Нарешті в четвертому турі “Генту” вдалось здобути перші очки – індіанці переграли “Мехелен”. Єдиний гол в грі Ньянгбо забив після класного проходу і пасу від Романа Яремчука. Пластун відіграв весь матч, Безус вийшов на заміну в другому таймі. В складі “Мехелена” дебютував Мар’ян Швед.

Вдалий день для українських легіонерів в Угорщині

“Ференцварош”, який очолює Сергій Ребров, здобув першу перемогу в новому чемпіонаті, обігравши 2:1 “Залаегерсег”. При цьому другий гол в складі чемпіона забив Ігор Харатін, який замкнув подачу з кутового. “Фехервар” розгромив “Будафок” 4:1. Крапку в цьому матчі поставив Іван Петряк, який свій гол провів п’ятою.

Зоря й Олександрія перемагають в контрольних матчах

Луганці зустрічались з “Інгульцем” та обіграли новачка УПЛ з рахунком 3:1. В складі “Зорі” відзначились Білоцерківець, Перовіч та Янаков, за “Інгулець” забив Лупашко. Другий тайм за луганців відіграв Олександр Гладкий. “Олександрія” здобула вольову перемогу в протистоянні з відродженим “Кривбасом” – 4:2. Дубль оформив Банада, по голу записали на свій рахунок Безбородько та Ковалець. Молодіжна збірна України розгромила “Олімпік” 5:1 – голи забивали Назаренко, Топалов, Луньов (два) та Бабогло.

Мессі таки не приїхав на збори Барселони

Ще в суботу каталонські ЗМІ повідомили, що Ліонель не збирається розпочинати підготовку до нового сезону з “Барселоною”. В неділю це сталось – аргентинець в зазначений час не прибув на базу для проходження медогляду та здачі тесту на коронавірус. Знову ж таки, іспанські ЗМІ пишуть, що президент клубу хоче зустрітись з агентом Мессі – його батьком Хорхе. Між тим, Ла Ліга виступила з офіційною заявою, що згідно діючого контракту аргентинця, він вже не має права на безкоштовний розрив угоди – він може піти лише за компенсацію, яка влаштує клуб, або в разі виплати клаусули.

Про трансфери

“Ювентус” взяв в оренду півзахисника “Шальке” та збірної США Вестона Маккені. Зараз туринський клуб заплатив 4,5 млн євро, в кінці сезону зможе викупити контракт ще за 18,5 млн. “Севілья” за 13,5 млн купила півзахисника “Реалу” Оскара Родрігеса, той останні два сезони грав в оренді в “Леганесі”. “Тоттенгем” за майже 17 млн придбав правого захисника “Вулвергемптона” Метта Доерті. Колишній голкіпер “Барселони” та “Манчестер Сіті” Клаудіо Браво підписав контракт з “Бетісом”. Львівський “Рух” переглядає шістьох новачків, серед них – вихованець “Чорноморця” Емерсон Іллой-Айєт, який після “Олімпіку” грав в Данії.