RADIO7

#добреналаштоване

Віктор Микита провів першу пресконференцію

Віктор Микита провів першу пресконференцію

Робочий графік голови облдержадміністрації щільний та напружений, однак навіть за таких умов Віктор Микита знаходить час для спілкування з представниками місцевих засобів масової інформації.
Очільник області переконаний, що робота журналістів сьогодні – це критично важливий елемент побудови відкритого і демократичного суспільства.
«Ми живемо у вільній країні і вчасне повне та достовірне висвітлення інформації потрібне громаді як ніколи.
Обіцяю спілкуватися якомога частіше, відверто та з широким інформуванням. Ми багато працюємо, тож нам є про що розказати і, звичайно, завжди будемо готові відповісти на запитання», – зазначив Віктор Микита.
Сьогодні у межах робочого візиту в Закарпатську обласну клінічну лікарню ім. А. Новака новий керівник облдержадміністрації провів першу пресконференцію.
Віктор Микита поспілкувався з журналістами, відповів на всі їхні запитання та прокоментував події, визначені представниками ЗМІ.
«Триває мій другий робочий день на посаді голови Закарпатської ОДА, тому звичайно є запитання, які мені потрібно опрацювати детально, щоб проінформувати більш широко та розгорнуто. Обов’язково зроблю це згодом», – додав очільник краю.

Leave a Reply