Про це повідомляється на сторінці студії у мережі Фейсбук.
“”БЛІЦ”⚡️ везе додому два перших🥇 місця з 🏆Global Talent, який щойно завершився у колишній столиці України. Харківські морози❄️ не стали на шляху до перемоги двом танцювальним💃 складам ССТ «БЛІЦ»⚡️, вихованцям 🔝Karina Pfaifer. Отже, Blitz- Sigma – 🏆1 place🥇Street Performance/ Big form/Juniors Blitz- Zeta – 🏆1 place🥇 Street Performance/Big form/Kids Вітааааааємо і безмежно пишаємось!💕”, – йдеться у повідомленні.
Leave a Reply