RADIO7

#добреналаштоване

Відносини з Росією у 2019 році залишаться поганими 

Відносини з Росією у 2019 році залишаться поганими 

Уповноважений уряду Німеччини з контактів з Росією Дірк Візе прогнозує новий спад у відносинах з РФ у 2019 році.

Про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню Pfälzischer Merkur.

За словами Візе, минулий 2018 рік показав, що політика глави Кремля Володимира Путіна “непередбачувана”, нагадавши про хімічну атаку ГРУ у Солсбері, відмову Росії від договору про РМСД та її провокації в Азовському морі.

У зв’язку з цим він вважає, що Німеччині необхідно бути готовою, що відносини з РФ у цьому році будуть не менш складними.

Однією з причин цього німецький політик назвав майбутні президентські вибори в Україні, які залишать “мало місця для компромісів”.

Вплинути на німецько-російські відносини може також невизначена політична ситуація у самій РФ, яка буде тільки зростати, гальмуючи при цьому всі процеси.

“У Росії теж все більше і більше невдоволення політикою президента Путіна. Існує опір пенсійній реформі, ПДВ і зростанню цін. Потреба в економічних реформах величезна. І на горизонті 2024 рік і питання про те, хто слідує за Путіним”, – заявив Візе.

Спецпредставник по РФ зазначив, що згідно з російською конституцією, ера нинішнього глави Кремля має завершитися у 2024 році, проте він не впевнений, що це дійсно станеться.

Джерело: https://nv.ua/ukr

Leave a Reply