До студії Radio7 завітав Олександр Ігнат, депутат Ужгородської міської ради. Розповів про свій досвід участі у програмі обмінів усередині законодавчої гілки влади США «Відкритий Світ»:
Відкритий Світ: що це за програма? 25.10.2018
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/47577395_503237606750216_9106083171560062976_n.jpg)
До студії Radio7 завітав Олександр Ігнат, депутат Ужгородської міської ради. Розповів про свій досвід участі у програмі обмінів усередині законодавчої гілки влади США «Відкритий Світ»:
Leave a Reply