VI Міжнародна виставка «Світ писанки» шукає учасників

VI Міжнародна виставка «Світ писанки» шукає учасників

3 квітня о 15.00 год. в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється VІ Міжнародна виставка «Світ писанки», що у передвеликодні дні вже шостий рік поспіль буде тішити наших краян та гостей міста. Її мета – популяризація та розвиток писанкарських традицій на Закарпатті, ознайомлення з різновидами розпису писанки, відтворення її автентичних зразків, звернення уваги і пошани до українських народних традицій та звичаїв.

До участі у виставці запрошуються  майстри, які працюють у традиційних писанкарських техніках (воскова, шкрябанка, мальованка й ін.). Один учасник може подати на виставку 10 та більше писанок. Вік учасника – не менше 14 років. Одна-дві роботи за згодою учасників, будуть відібрані  до фондової колекції  музею, а інші роботи повернуться учасникам по завершенню виставки.

Для участі у виставці потрібно заповнити анкету учасника в електронному варіанті. Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/1hq682qtNFZ7H2mnFS6F6nOA-rquuCxvjxQC5aJs7fwA/edit . Роботи надсилати на адресу Закарпатського музею народної архітектури та побуту (відділ експозиції) (м. Ужгород, вул. Капітульна, 33/а).

Контакти:

фейсбук: Ужгородський  скансен

e-mail: uzhgorodskansen@ukr.net,  simkovich.viki@ukr.net

телефони: 0954240672 (музей); 0959079693 (Симкович Вікторія, відповідальна особа).

Писанки на виставку приймаються до 20 березня. Поспішайте долучитися до створення великоднього настрою у нашому місті!

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Viktor

Leave a Reply