RADIO7

#добреналаштоване

Весняний призов на строкову військову службу

Весняний призов на строкову військову службу

1 квітня розпочався весняний призов на строкову військову службу. Як відбуватиметься призовна кампанія, сьогодні на брифінгу розповіли міський голова Богдан Андріїв, військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук, заступник міського голови, голова міської призовної комісії Василь Гомонай та начальник управління охорони здоров’я Василь Решетар.
Із Ужгорода та Ужгородського району мають призвати 84 юнаків. Обов’язковому призову підлягають молоді люди 18-27 років, їх не відправлятимуть у зону бойових дій на сході України. За працюючими зберігатиметься місце роботи. До речі, минулого року план призову по місту виконали на 130% – це один із кращих показників по області.
Призовники зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Ужгород, вул. Бородіна, 22/2 у встановлений час із документами, які зазначені в повістках. Якщо повістку не отримали, призовники повинні прибути в Ужгородський об’єднаний міській територіальний центр комплектування та соціальної підтримки не пізніше 10 квітня 2021 року. Після цієї дати всіх, хто не з’явився, вважають такими, що ухиляються від призову, вони потраплять у базу розшуку. Відповідальність – адміністративна, тобто штраф. Злісні порушники можуть нести і кримінальну відповідальність. Тих, хто має проблеми із здоров’ям і це підтверджено висновками медичної комісії, до війська не призиватимуть.
Усім призовникам обов’язково роблять ПЛР-тестування, крім того, після прибуття до військових частин призовники перебувають на 14-денному карантині. Усе це – щоб не допустити поширення коронавірусу.
Наразі вже відправили 9 призовників до чотирьох військових частин, ще 6 знаходяться на обласному збірному пункті і ближчими днями також поїдуть до частин.
Розпорядженням міського голови утворено та затверджено склад міської призовної і медичної комісій, документом також визначені завдання для керівників підприємств, установ, організацій міста, незалежно від підпорядкування та форм власності, Ужгородському об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, Ужгородському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Leave a Reply