RADIO7

#добреналаштоване

Верховний суд скасував рішення про виплату ОПЗ 6,7 млрд грн компанії Фірташа

Верховний суд скасував рішення про виплату ОПЗ 6,7 млрд грн компанії Фірташа

За результатами касаційної скарги Верховний суд скасував рішення Стокгольмського арбітражу, за яким компанія Дмитра Фірташа Ostchem Holding Limited мала право примусово стягнути близько 6,7 мільярдів гривень з Одеського припортового заводу.

Про це повідомив очільник Фонду державного майна України Віталій Трубаров у Facebook.

Зокрема, рішення про стягнення з ОПЗ 5,2 мільярдів гривень непогашеного основного боргу та 1,57 мільярдів гривень пені було ухвалене судом міста Южний відповідно до рішення Стокгольмського арбітражу. Іншими словами, суд міста Южний визнав чинним дію рішення Стокгольмського арбітражу на території України.

«Не погоджуючись із рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, Фонд подав до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ касаційну скаргу та клопотання про зупинення виконання ухвали Южного міського суду Одеської області», — написав Трубаров.

За його словами, справу про заборгованість ОПЗ перед компанією Дмитра Фірташа направлять на повторний розгляд.

Крім цього, Трубаров зазначив, що уже наприкінці липня 2018 року відбудеться конкурс на призначення радника для приватизації Одеського припортового заводу та інших об’єктів великої приватизації.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/verkhovnyi-sud-skasuvav-rishennia-pro-vyplatu-opz-67-mlrd-hrn-kompanii-firtasha

Leave a Reply