RADIO7

#добреналаштоване

Великоберезнянські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Великоберезнянські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Для попередження виникнення надзвичайних ситуацій за участі дітей під час літніх канікул, 4 червня працівники Великоберезнянського підрозділу ДСНС Закарпаття для учнів Малоберезнянської школи І-ІІІ ступенів провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Рятувальники розповіли присутнім про факти надзвичайних ситуацій, які стаються на території району, нагадали правила безпечної поведінки в побуті і головне – як не допустити пожежі вдома та що робити, якщо вогонь все ж охопив помешкання.

Також фахівці ДСНС провели бесіду на тему безпеки життєдіяльності, ознайомили школярів із правилами безпечного відпочинку на воді та на природі. У процесі заходу рятувальники звернули увагу на необхідності дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, чи інших підозрілих предметів, щоб уникнути трагічних наслідків.

Вихованці літнього табору мали можливість не тільки оглянути пожежний автомобіль та наявне там аварійно-рятувальне обладнання: пожежні рукава, балони на стисненому повітрі з шолом-масками, гідравлічні ножиці та інше обладнання, а й відпрацювати навички пожежного-рятувальника.

Зустріч зі справжніми вогнеборцями неабияк зацікавила учнів і вони наввипередки задавали різні питання про діяльність вогнеборців. І звісно ж  зробили фото на згадку на фоні червоно-білого автомобіля.

У ДСНС України у Закарпатській област

Leave a Reply