RADIO7

#добреналаштоване

Великі Ком’яти перейняли естафету від Підвиноградова та створюють свою місцеву пожежну команду

Великі Ком’яти перейняли естафету від Підвиноградова та створюють свою місцеву пожежну команду

Що більше МПК – то краще. Керуючись цим принципом, на Закарпатті повним ходом тривають роботи зі створення розгалуженої системи місцевих пожежних команд. Відповідні перспективи сьогодні обговорили у Виноградівській міській територіальній громаді, яку відвідали представники Головного управління ДСНС України у Закарпатській області. Адже після організації МПК у Підвиноградові керівництво громади вирішило створити ще одну команду – у Великих Ком’ятах.

У міській громаді створенням пожежних команд займаються заступник міського голови Василь Тесличко та колишній керівник пожежної охорони Виноградівського району Юрій Фурик. Саме їм належить ідея створити пожежну команду у Великих Ком’ятах. Прихильно ставиться до відновлення мережі місцевих пожежних команд і голова громади Степан Бочкай.

Планується, що підрозділ запрацює з 1 січня 2022 року, а до того часу вдасться відремонтувати дах на будівлі пожежного депо. Від партнерства з Головним управлінням ДСНС у Виноградівській тергромаді очікують на допомогу в підготовці вогнеборців та отриманні пожежного автомобіля. Команда Великих Ком’ят, окрім місця дислокації, також обслуговуватиме села Онок та Боржавське, а з включенням до обласного плану залучення й інші населені пункти. Тим часом МПК у Підвиноградові подалася на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад, який проводить Єврорегіон «Карпати-Україна». У разі перемоги кошти підуть на ремонт гаражного приміщення.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply