RADIO7

#добреналаштоване

Вдруге в історії США: Палата представників проголосувала за імпічмент міністра внутрішньої безпеки

Вдруге в історії США: Палата представників проголосувала за імпічмент міністра внутрішньої безпеки

Палата представників США на засіданні 13 лютого проголосувала за імпічмент міністра внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркаса, якого республіканці звинувачували у відмові виконувати федеральні імміграційні закони та порушенні довіри суспільства.

Це перший випадок за останні 150 років, коли члена уряду можуть відсторонити через процедуру імпічменту. Голосування відбулося на тлі збільшення нелегальних мігрантів на південному кордоні США, повідомляє Прямий з посиланням на “Радіо Сводоба”.

Звинувачення проти Майоркаса далі має розглянути Сенат США, але ні сенатори-демократи, ні навіть деякі сенатори-республіканці «не виявили інтересу до цієї справи, і вона може бути відкладена на невизначений термін у комітеті», – пише агентство Associated Press.

Очікується, що Сенат отримає статті імпічменту від Палати представників США після повернення на сесію 26 лютого.

Комітет із питань внутрішньої безпеки висунув Майоркасу дві статті імпічменту, стверджуючи, що він «навмисно і систематично» відмовлявся дотримуватися чинного імміграційного законодавства США, і що він порушив довіру американського суспільства, коли повідомив Конгресу, що кордон з Мексикою є безпечним.

Але критики імпічменту заявили, що звинувачення проти Майоркаса є політичною суперечкою щодо прикордонної стратегії президента США Джо Байдена.

Президент Джо Байден назвав це голосування неконституційним і “політичним трюком”.

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.