RADIO7

#добреналаштоване

Вдарив кухонним ножем в ділянку грудної клітки та шию: на Берегівщині нетверезий син вбив батька

Вдарив кухонним ножем в ділянку грудної клітки та шию: на Берегівщині нетверезий син вбив батька

Алкоголь не лише псує життя закарпатців, але й часто стає причиною великих трагедій, коли через вживання спиртного діти втрачають і розум, і людську мораль та здіймають руку на батьків.

Трагічний випадок стався нещодавно у смт Батьово. У Олексія (імена у матеріалі замінено)  виник конфлікт із сином, – пише ua-reporter.

Було близько 19 години. 24-річний молодик був добряче напідпитку. Він повернувся додому і зчепився з батьком. Сварка спалахнула в кімнаті. Під час з’ясовування стосунків Дмитро двічі вдарив Олексія кухонним ножем – в ділянку грудної клітки та шию. Рани виявилися смертельними, тож від  нанесених тілесних ушкоджень 54-рiчний чоловік помер на мiсцi.

В судовому засіданні свою провину Дмитро визнав лише частково і пояснював, що все відбулося випадково.

«Того вечора, повертаючись додому, на вулиці зустрівся з батьком, який саме йшов із роботи. Між нами виникла суперечка, бо він звинувачував мене у зловживанні алкогольними напоями, докоряв тим, що не маю роботи та перебуваю на його утриманні. Після цього ми окремо зайшли до будинку. Коли я був на кухні, батько покликав мене у вітальню, де ми продовжили сваритися. Під час сварки штовхали один одного. Відтак я повернувся на кухню, взяв кухонний ніж, аби приготувати їжу, а далі знову повернувся в кімнату до батька. Там ми продовжили сварку, й далі штовхали один одного. Я тримав ніж у руках, а батько намагався викрутити мені руку з ножем, тож я його випадково поранив в ділянку грудей. У нього з рота пішла кров. Налякавшись, тримаючи ніж,  я зайшов до кімнати в якій спав брат, розбудив його та сказав, що вбив батька», – розповів він.

Джерело:https://pershij.com.ua/vdaryv-kukhonnym-nozhem-v-dilianku-hrudnoi-klitky-ta-shyiu-na-berehivshchyni-netverezyi-syn-vbyv-batka/

Makhanets Alex

    Leave a Reply