RADIO7

#добреналаштоване

Вчора Відбулися перші в 2019 році збори Волонтеріату Ужгородського університету

Вчора Відбулися перші в 2019 році збори Волонтеріату Ужгородського університету

У вівторок, 12 лютого, відбулися перші в 2019 році збори Волонтеріату УжНУ. До заходу долучилися як університетські волонтери, так і представники організацій, які потребують волонтерської допомоги в своїй діяльності. На початку зустрічі про особливості волонтерської діяльності в сфері пробації розповів начальник філії Центру пробації в Закарпатській області Віталій Мураль. Пробація є видом альтернативних покарань, адже являє собою  систему наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону  до засуджених, а також передбачає виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. «Волонтерська діяльність є дуже затребуваною для нас. Серед сфер, які потребують волонтерів є сприяння у здійсненні наглядових заходів, участі у проведенні виховної роботи, освітньої діяльності та психологічної роботи із суб’єктами пробації» – зазначив Віталій Мураль.

Керівник Ресурсного центру сталого розвитку, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Ганна Мелеганич розповіла, що вдалося зробити з часу заснування організації, яке відбулося на початку грудня 2018 року. «В нашій організації наразі є 90 членів – від студента до проректора, ми маємо офіційні сторінки у Фейсбуці та Інстаграмі. Також ми вже організували три поїздки до закладів інтернатного типу, допомогу малозебезпеченій матері та дитині, допомогу в організації двох благодійних забігів та заходів руху підтримки закарпатських військових. Ми розпочали співпрацю зі студентською організацією  AuraAcademica, долучилися до здачі крові під час загальноукраїнської акції «Ланцюг милосердя». В лютому та березні волонтери УжНУ планують відвідати заклади інтернатного типу у Великому Березному, Мукачеві та Виноградові» – зазначила Ганна Мелеганич.

Також на зборах погодили емблему Волонтеріату УжНУ та основні напрямки роботи в 2019 році.

Якщо ви бажаєте стати координатором волонтерів на своїх факультетах звертайтеся за електронною адресою Центру сталого розвитку dev-center@uzhnu.edu.ua

 

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

  

Джерело: http://uzhgorod.net.ua/news/135682

 

Leave a Reply