Громадські слухання щодо найменування в Ужгороді нових вулиць на честь Миколи Бандусяка, Василя Липківського, Мстислава Скрипника, Степана Жупанина вчора відбулися в міській раді. Пропозиції щодо всіх кандидатур підтримали, остаточне рішення прийматиме сесія міської ради. Також відбулися дискусія про перейменування існуючих: вулиці Кароя Мейсароша на вулицю Антона Кашшая; вулиці Декабристів на вулицю Кароя Мейсароша; вулиці Антона Кашшая на вулицю Володимира Фединишинця. Більшість учасників слухань не підтримали пропозицію про перейменування цих вулиць.
Вчора громадськість обговорювала перейменування вулиць в Ужгороді
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/P5330672.jpg)
Leave a Reply