RADIO7

#добреналаштоване

В Закарпатській області комунальне підприємство здійснювало самовільне водокористування

В Закарпатській області комунальне підприємство здійснювало самовільне водокористування

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області здійснено плановий захід державного нагляду (контролю) дотримання вимог природоохоронного законодавства комунального підприємства “Комунал-Сервіс”, повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.
В ході перевірки інспекторами встановлено факти самовільного водокористування без відповідного дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням ст.49 Водного Кодексу України. За результатами перевірки посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до Методики   проведено розрахунок розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів на загальну суму 6594 гривень та пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.
У разі залишення претензії без відповіді Інспекцією буде подано позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області щодо примусового стягнення зазначеної суми на користь держави.

Джерело:https://karpatnews.in.ua/news/164058-v-zakarpatskii-oblasti-komunalne-pidpryiemstvo-zdiisniuvalo-samovilne-vodokorystuvannia.htm

Makhanets Alex

    Leave a Reply