RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді з’явився яскравий пандус в подяку Асоціації міст-побратимів “Корвалліс-Ужгород”

В Ужгороді з’явився яскравий пандус в подяку Асоціації міст-побратимів “Корвалліс-Ужгород”

Широкі сходи з пандусом на території студентських гуртожитків №2 та №3 в Ужгороді розфарбували в яскраві кольори. Ініціювали творчу акцію представники Асоціації міст-побратимів «Ужгород-Корвалліс», в подяку організації «Corvallis Sister Cities Association – Uzhhorod», яка вже понад 30 років допомагає Ужгороду у підтримці освітніх, наукових та соціальних проєктів.
З початку повномасштабної війни Асоціація міст-побратимів «Корваліс-Ужгород» почала допомагати переселенцям, які прибували до міста. Минулого тижня в Ужгород навідалося подружжя Ремптонів, членів Асоціації із США. Гості прибули з допомогою та поспілкувалися з ужгородцями і вимушеними переселенцями.
Арпад Крон, голова Асоціації міст-побратимів «Ужгород-Корвалліс», розповів, що акцію вирішили організувати, щоб показати дружбу та підтримку між двома країнами, а також зробити щось позитивне для дітей-переселенців.
«Зараз приїхали друзі із США, які приїжджають понад 30 років та допомагають. Тепер був створений фонд, який готовий допомагати тим переселенцям, які приїжджають в Ужгород,- каже Арпад Крон. – За рахунок фонду забезпечуємо переселенців пральними машинками, холодильниками, посудом, усім необхідним. Де є найбільші потреби, закриваємо їх».
За словами Арпада Крона, подружжя Марка та Еліс Ремптонів з Асоціацією залучили інші організації з Європи та Америки для допомоги, показуючи власний приклад.
Дітлахи розмалювали простір яскравими акриловими фарбами, зображали національну символіку України, патріотичні візерунки, а також прапори обох країн міст-побратимів.

Leave a Reply