RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді яскраво відзначили День молоді

В Ужгороді яскраво відзначили День молоді

В Ужгороді сьогодні яскраво відзначили День молоді. На площі Народній пройшов HOLI Festival of colors, який організували Студентська республіка, Закарпатська ліга КВН, Національна Молодіжна Рада України за підтримки Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради. Святковий Big City Ride організувала велоспільнота Ужгорода.

Відзначити День молоді прийшло дуже багато ужгородців та гостей міста, які із задоволенням брали участь у кольорових баталіях, насолоджувалися виступами місцевих виконавців –гуртів Korzo та Dagger Blad, DJ Cosmic Rain, брали участь у конкурсах та розвагах.

Привітав усіх зі святом й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Також він нагородив переможців премії Ужгородського міського голови для обдарованої молоді.

Премія заснована цьогоріч міською радою для підтримки молодих людей, які успішно навчаються, проводять наукові дослідження, здійснюють науково-технічні розробки, досягли значних результатів у культурно-мистецькій галузі та беруть активну участь у громадському житті Ужгорода, навчаються у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, мистецьких школах міста. Щорічно призначаються 3 премії у розмірі 10 тис. грн кожна, кандидатури подають навчальні заклади, остаточне рішення – за конкурсною комісією. Цьогорічних переможців визначили 13 червня, коли відбулося засідання конкурсної комісії, яка підтримала кандидатури двох студентів: Ужгородського музичного коледжу імені Д.З. Задора Петера Сокача та Ужгородського коледжу культури і мистецтв Віктора Новграді-Лецо.

Богдан Євстафійович вручив нагороди Віктору Новграді-Лецо, Петер Сокач не зміг бути присутнім, тож відзнаку отримав його педагог – старший викладач Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Є.Задора, заслужений працівник культури України Мирослав Шутко.

Leave a Reply