RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді відкриють ще один «наскрізний» автобусний маршрут – понад 30 зупинок в одному напрямку

В Ужгороді відкриють ще один «наскрізний» автобусний маршрут – понад 30 зупинок в одному напрямку

В Ужгороді відкриють ще один «наскрізний» автобусний маршрут – понад 30 зупинок в одному напрямку.

Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив міський голова Богдан Андріїв.

“Про сполучення віддалених частин міста, щоб можна було їздити без пересадок та подвійної оплати, надходило дуже багато звернень. Такі пропозиції вже враховували і при відкритті маршруту № 18, який за пасажиропотоком вийшов на перше місце.
Півроку наш відділ транспорту і комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт» вивчали пасажиропотік, аналізували звернення людей і сформували маршрут №24. Він курсуватиме: Дравці (аж із в’їзду в місто) – вулиця Гагаріна – Українська – Івана Анкудінова (біля школи №11) – залізничний вокзал – проспект Свободи – Минайська – Грушевського – Марії Заньковецької – Тиводара Легоцького – Баб’яка –Загорська – Закарпатська – Собранецька – Грибоєдова – і аж до УжНУ.
Вирішаться питання людей, яким складно було дістатися з Нового району на БАМ, для мешканців Загорської, які не мали сполучення із залізничним та автовокзалом. Без пересадок доїдуть до університету студенти з Дравець, легше буде з Гагаріна дістатися в Новий район.
Зараз формуються умови конкурсу на маршрут, розробляються графік, інтервали руху тощо. Запустимо на нього вже нові автобуси із тих 10, які закуповуємо в цьому році на умовах лізингу, такі ж на багато місць «Електрони», як уже їздять Ужгородом. Маршрут №24 почне курсувати восени”, – йдеться у повідомленні.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2430029317218563&id=100006345558393

 

Leave a Reply