RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді відбулася щорічна традиційна Хресна Дорога в режимі онлайн

В Ужгороді відбулася щорічна традиційна Хресна Дорога в режимі онлайн

Традиційно у третю неділю Святої Чотиридесятниці вірники Греко-католицької Церкви проходять вулицями міста Ужгород, молячись Хресну дорогу та духовно проживаючи страждання і смерть Ісуса Христа. Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, ця Хресна хода відбулась онлайн, на Youtub-каналі Ужгородської Богословської Академії імені блаженного Теодора Ромжі, яка має назву Академія Теодора. 

В цій хресній дорозі взяло участь декілька вірян, представників різних професій, які читали роздуми Хресної ходи Ісуса Христа. Ці роздуми-молитви теж перепліталися з історією Мукачівської Греко-католицької Єпархії, яка також була свого роду хресною дорогою для всіх вірників протягом часу її існування.

Також під час трансляції, можна було побачити відео, з попередніх років, як сотні вірян на чолі з світлої пам’яті Владикою Міланом Шашіком  проходили цю хресну дорогу вулицями міста Ужгород.

Всі охочі могли доєднатись до цієї молитви, в режимі онлайн, через пряму трансляцію. Завдячуючи трансляції, тисячі вірян з різних куточків світу  змогли долучитися до цієї молитви.

Пряма трансляція проводилась з семінарійного храму Перенесення мощей Блаженного священномученика Теодора Ромжі при УжГКБА.

 

 

Leave a Reply