RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді відбудеться «День кар’єри»

В Ужгороді відбудеться «День кар’єри»

 

30 вересня 2021 року об 11.30 год. в приміщенні Ужгородського міського центру зайнятості (м. Ужгород, вул. Новака, 45) відбудеться «День кар’єри». Захід організовано для безробітних, шукачів роботи, випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів з метою сприяння їх працевлаштуванню, налагодження безпосереднього контакту між шукачами роботи і роботодавцями, підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає державна служба зайнятості.

Участь у «Дні кар’єри» візьмуть понад 20 роботодавців, які презентуватимуть близько 250 актуальних вакансій. У ході заходу надаватимуться консультації з питань зайнятості, вибору чи зміни професійної діяльності, відкриття та впровадження підприємницької діяльності, юридичні консультації.

Запрошуємо всіх охочих та представників ЗМІ відвідати «День кар’єри». За більш детальною інформацією можна звернутися до Ужгородського міського центру зайнятості (відділ взаємодії з роботодавцями), або за телефонами: 0994701300, 0505271021.

 

Закарпатський обласний центр зайнятост

Leave a Reply