RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді урочисто відзначили День митника та 30-ту річницю Держмитслужби України

В Ужгороді урочисто відзначили День митника та 30-ту річницю Держмитслужби України

Сьогодні, 25 червня, в Ужгороді відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня митника та 30-ї річниці Державної митної служби України.

Колектив Закарпатської митниці Держмитслужби прийшли привітати заступник голови Закарпатської облради Денис Ман, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, керівники-ветерани Ужгородської та Чопської митниць – Василь Майор та Юрій Баран.

У своїх промовах вони розповіли про тернистий та нелегких шлях, яким рухається митна служба. Та митники надійно стоять на захисті економічних інтересів України, гідно виконуючи свій професійний обов’язок. Далі посадовці виконали приємну місію – вручили найкращим митникам Почесні грамоти та Подяки від імені керівництва краю.

Начальник Закарпатської митниці Держмитслужби Михайло Товт зазначив, що сьогодні митниця має вагомі здобутки у виконанні бюджетних завдань, тісній взаємодії з бізнесом, модернізації інфраструктури, протидії митним правопорушенням. І все це – завдяки високому професіоналізму, відповідальності та самовідданій праці кожного працівника митниці.

На завершення також відзначив найкращих працівників погонами та подяками Держмитслужби, побажавши всім митникам та їхнім родинам міцного здоров’я, життєвої енергії та благополуччя.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Leave a Reply