RADIO7

#добреналаштоване

В УЖГОРОДІ У КВІТНІ ССТ «БЛІЦ» ОРГАНІЗОВУЄ ДВІ МАСШТАБНІ ТАНЦЮВАЛЬНІ МИСТЕЦЬКІ ПОДІЇ

В УЖГОРОДІ У КВІТНІ ССТ «БЛІЦ» ОРГАНІЗОВУЄ ДВІ МАСШТАБНІ ТАНЦЮВАЛЬНІ МИСТЕЦЬКІ ПОДІЇ

У середу, 10 квітня, о 13:00  в Ужгородському прес-клубі відбудеться пре-конференція керівництва Студії сучасного танцю «Бліц». Йтиметься про дві масштабні події, які чекають на ужгородців та гостей міста вже найближчим часом.

Із журналістами зустрінуться Олена Камінська,  керівник Студіі сучасного танцю «Бліц», Марк Полів’яненко,  менеджер Проекту «Get2Groove».

12-14 квітня у Спорткомплексі «Юність» (вул. М.Заньковецької, 5) відбудеться Міжнародний танцювальний фестиваль «Ghetto Groove» – вже відомий бренд в українському та східноєвропейському хіп-хоп ком’юніті. Цього року він отримав нову назву «Get2Groove» та виріс у грандіозний проект, що співпрацює з Udance, а також фінансується Посольством США в Україні. У рамках події буде багато цікавого як для професійних танцівників, так і для глядачів. Командні змагання та хіп-хоп батли 1х1 відбудуться 13 квітня, судитимуть – Ларкін Пойнтон з США і відомі в Україні хореографи Тимур Карпінський, Юджин Кулаковський, Євген Хмельницький, Олександр Прокопович та Олександр Путілов.

19-26 квітня легендарний американський танцювальний колектив StepAfrika! вперше відвідає Україну в рамках програми культурних заходів Посольства США. Виступи та майстер класи відбудуться у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську. StepAfrika! – перший професійний танцювальний колектив у світі, який знайомить  з унікальною афро-американською традицією степінгу. Їх виступи вражають глядачів своєю динамікою та вибуховим темпераментом, а команда входить в першу десятку найкращих афро-американських танцювальних колективів США.

Leave a Reply