RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді триває спартакіада учнів та студентів професійно-технічних навчальних закладів та вишів І-ІІ рівнів акредитації

В Ужгороді триває спартакіада учнів та студентів професійно-технічних навчальних закладів та вишів І-ІІ рівнів акредитації

Спартакіада проводиться у два етапи: перший – масові спортивні змагання серед навчальних груп, курсів протягом навчального року; другий – міські змагання серед збірних команд. Так, уже провели змагання з легкоатлетичного кросу та волейболу.

Сьогодні ж у спортивному комплексі «Юність» відбулися змагання з шахів, у яких свої сили випробовували студенти Ужгородського вищого комерційного училища, природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ», Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТУ, Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора, Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

«Шахи – це інтелектуальний вид спорту, який не тільки веде до особистих досягнень, а й розвиває багато корисних навичок і здібностей», – відзначив у вітальному слові заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак та побажав учасникам змагань успіхів.

Також Олександр Павлович від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва привітав старшого суддю змагань Василя Прокопишина, який днями відзначив 60-річчя. Віце-президент федерації шахів Ужгорода, майстер ФІДЕ, відомий тренер навчив «гімнастики розуму» вже не одне покоління закарпатців, чимало з яких мають у шахах значні досягнення. За багаторічну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди ювілею Олександр Білак вручив імениннику грамоту Ужгородської міської ради.

Після настанов Василя Прокопишина діти і молодь розпочали гру. Переможцям змагань вручили грамоти, медалі та кубки від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

 

Leave a Reply