В Ужгороді організовано збір коштів на допомогу постраждалому у ДТП Олександру Костюку. Друзі родини організували збір. Зокрема, про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив Рудольф Балажинець.
“Друзі, всі переживаємо за Сашу. Юлька і Саша завжди були готові допомогти мені у моїх справах і думаю багатьом із нас. Думаю прийшов наш час допомогти Саші і Юлі. Номер картки буду кидати у приватні повідомлення Вам. У зв’язку з безпекою та щоб не було маніпуляції зі сторони яку обвинувачують. Дякую всім за розуміння. Терпіння нам всім і щоб Саша повернувся додому чим бистріш”, – повідомляє Рудольф Балажинець.
Leave a Reply