Із 9 січня 2019 року по 7 березня 2019 року проходитиме громадське обговорення пропозицій із:
– перейменування провулку Мостового на провулок Едуарда Михайлянца;
– перейменування частини Ротарійського скверу на сквер Героїв Чорнобиля;
– найменування однієї з нових вулиць міста іменем Миколи Попенка.
Пропозиції (зауваження) щодо перейменування (найменування) подаються до 01.03.2019 у письмовій чи усній формі на адресу управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради: вул. Небесної Сотні, 4, ІІ-й поверх; тел.: 61-71-03; e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.
Детальніше – за посиланням http://rada-uzhgorod.gov.ua/provodytsya-obgovorennya-propozytsiyi-perejmenuvannya-v-uzhgorodi-provulku-chastyny-skveru-ta-najmenuvannya-novoyi-vulytsi/?fbclid=IwAR04lxAMvsHGx8GaIKrq53D71E0NMai09aJb2Ugk9ePCuZHoiyD7LlqLZgA
Прес-служба Ужгородської міської ради
Leave a Reply