RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді протягом двох тижнів можна пройти обстеження у мобільному рентгенкабінеті

В Ужгороді протягом двох тижнів можна пройти обстеження у мобільному рентгенкабінеті

Понад три десятки людей скористалися послугами мобільного рентгенкабінету  в Ужгороді протягом першої години його роботи. Цифрову діагностику легень протягом цього тижня, 16–20 травня, як ми повідомляли, вимушені переселенці, а також ужгородці можуть  зробити із 9:00 до 14:00 біля спортивного комплексу «Юність». Зініціювало проведення безкоштовного профілактичного огляду за допомогою сучасного мобільного рентгенкабінету управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради, враховуючи рішення міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Як організували роботу, із медиками, працівниками Центру легеневих хвороб, а також директоркою Ужгородського міського центру ПСМД Тетяною Козак сьогодні спілкувалися міський голова Богдан Андріїв та начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення міської ради Ярослав Глагола. Лікарі зазначили, що люди активно підходять, цікавляться, переважно це переселенці, які проживають у «Юності» та школах поруч, з ними проводять роз’яснювальну роботу, розповідають про легеневі хвороби, важливість профілактичних оглядів для запобігання захворюванням. Чергує біля рентгенкабінету і міський фтизіатр Вікторія Берестовська.
Нагадуємо: сучасний мобільний рентгенкабінет, який надав Центр легеневих хвороб, працюватиме і наступного тижня –  23–27 травня – біля гуртожитків УжНУ №1,2,3 (Митна 27, Студентська набережна, 4) із 09:00 до 14:00. Запрошуємо всіх охочих пройти обстеження для профілактики легеневих хвороб. При собі потрібно мати документ, який посвідчує особу.

Leave a Reply