RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді проходить рекордний концерт-інтерв’ю, що триватиме 10 годин

В Ужгороді проходить рекордний концерт-інтерв’ю, що триватиме 10 годин

Просто зараз на площі Театральній у прямому радіоефірі “Тиса ФМ” київський музикант Майк Кауфман-Портніков встановлює національний рекорд України. Вперше в країні відбувається концерт-інтерв’ю, що триватиме 10 годин.

Як розповіла у коментарі “Сайту міста Ужгород” директор виконавця Єлизавета Боровцова, ідея унікального перфомансу народилася також в місті над Ужем у лютому цього року.

“Ми дуже любимо Ужгород, маємо тут і друзів, і партнерів, бували у вас з концертами. І от зараз просто неба тут відбувається 10-годинна музична імпровізація. Це своєрідний акт культурної дипломатії, що неймовірно актуально на кордоні України і кількох європейських держав”, – зазначила Єлизавета Боровцова.

Музикант грає власну імпровізацію, одночасно спілкується з радіоведучими, перехожими, ставить і відповідає на питання… І все це просто неба. Такого ще не бачила Україна, та й взагалі такий формат є новинкою для світу. Актуальності акції додають розмови про проблеми сьогодення – цінність миру, екологію, стан Карпатських лісів, розвиток мистецтва як провідника злагоди і взаєморозуміння… З хвилини на хвилину у центрі Ужгорода з’явиться представник Книги рекордів України, який супроводжуватиме встановлення рекорду та його фіксацію.

Запрошуємо містян і гостей обласного центру до музичної розмови і радіомарафону з піаністом-віптуозом, композитором і викладачем Майком Кауфманом-Портніковим, аби стати свідками і учасниками не пересічної для міста події.

Захід триватиме до 19.00.

Джерело:https://zak-insider.com/2019/06/21/v-uzhgorodi-proxodit-rekordnij-koncert-intervyu-shho-trivatime-10-godin-foto/

Makhanets Alex

    Leave a Reply