RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді презентують збірку віршів про війну Галини Совбан “Березень пахне не квітами”

В Ужгороді презентують збірку віршів про війну Галини Совбан “Березень пахне не квітами”

27 липня, у середу о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка (пр.Свободи, 16) відбудеться презентація збірки віршів про війну Галини Совбан “Березень пахне не квітами”

Збірка «Березень пахне не квітами»- це своєрідна хронологія-літопис-фіксація-свідчення воєнних подій, це- тексти, творені чи не щодня від 24 лютого до початку літа. Авторка з болем пише про цинічний русскій мір,який принесла на своїх танках – «музейних експонатах»- друга за могутністю – «в лахміттях» – армія світу, про масові розстріли без причини, без підстав, без розбору цивільних, беззбройних, часто літніх людей, яким зв’язували руки за спиною, про знищені Бучу, Маріуполь,Ірпінь і Волноваху, про зґвалтованих дітей, розбиті школи, лікарні і приватні будинки, про безхліб‘я і поховання в дитячому садку, про діда- месника з Бучі, про Чорнобаївку і Бородянку.
Галина  Совбан , народилася 23.01.2000 р. в селі Верхній Студений, що на Хустщині. У 2021 році закінчила УжНУ за спеціальністю журналістика. Цієї весни презентувала першу збірку поезій «Зігрій руки в моєму волоссі», в яку увійшли вибрані вірші, написані з 2017 по 2021 роки. З початку російського вторгнення почала писати вірші про війну , в яких описує історичні факти та всю ту правду, яку так щільно намагається приховати влада росії.

Leave a Reply