В Ужгороді презентують дебютну збірку викладача УжНУ Василя Лавера „У тіні Ердеґа”

20 березня о 17:00 в Закарпатській ОУНБ ім. Ф.Потушняка відбудеться презентація дебютної книги письменника, музиканта та доцента УжНУ Василя Лавера.

У своїй дебютній збірці «У тіні Ердеґа» Василь Лавер торкається одвічних питань боротьби Добра і Зла, Правди і Кривди. Протягом сімнадцяти коротких історій читач разом із героями збірки матиме змогу пережити широкий спектр

емоцій – від страху і відчаю, до віри та надії. «У тіні Ердеґа» – це спроба автора якнайповніше висвітлити різні аспекти оточуючої дійсності, не оминаючи і такі, що не є комфортними для обговорення. Збірка розрахована на повнолітнього читача. Окремі оповідання раніше виходили у колективних горор-збірках “Після опівночі”, “Підвал”, “Ліс” та сплаттерпанк збірці “Свині”.

Модерує Євгенія Напуда.

Про автора :

Василь Лавер – кандидат фізико-математичних наук, музикант, письменник.

Народився в 1986 році, в Ужгороді. Закінчив математичний факультет УжНУ, спеціальність – прикладна математика. Працює доцентом на факультеті інформаційних технологій УжНУ. Є гітаристом місцевих музичних гуртів „Обрій”, „The Symbioz”. Пише з 2013-го року. Брав участь у кількох колективних збірках українського горору, в тому числі і в збірці, присвяченій сплатерпанку.

 

Посилання на подію:

https://www.facebook.com/events/322106701993997/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *