В Ужгороді посилюють карантинні обмеження у зв’язку із погіршенням протиепідемічної ситуації, пов’язаної із зростанням кількості хворих на коронавірус. Позапланове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Богдана Андріїва провели сьогодні в онлайн-режимі на виконання рішення регіональної (обласної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 січня.
![❗️](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/1m0OTpXNrTs3PFa8SEr3vco6bWe2rNh6mf9GcpXxTCdbDEL7RNU2fIZaVgKYd5o1gO8qbvOHTT0EYmKE7TIuuTg09yMoXONai-i-3WnrUJo3f2Th=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Вирішили:
![🔰](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/mARJY8MGtjRSoFZoudA-n9yREuqtyFyB7ym8vFQEf3z9YUXSfI_hTOZ-kcLtmzYAnAIW-zh4rmsai5PFanxq8ZVKQDIwMFTbsnx0aUzOcQgp9rYLJg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
установам, організаціям та підприємствам, незалежно від форм власності, розташованим на території міста Ужгород, наголосити на неухильному дотриманні запроваджених обмежувальних протиепідемічних заходів;
![🔰](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/mARJY8MGtjRSoFZoudA-n9yREuqtyFyB7ym8vFQEf3z9YUXSfI_hTOZ-kcLtmzYAnAIW-zh4rmsai5PFanxq8ZVKQDIwMFTbsnx0aUzOcQgp9rYLJg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
посилити пропускний режим та заборонити вільний вхід відвідувачів до приміщень адміністративних будівель міської ради (м.Ужгород, пл. Поштова, 3; пл. Жупанатська, 3; пл. Шандора Петефі 24, 26; вул. Небесної Сотні, 4; Устима Кармелюка, 7) без oдягнeниx зaxиcниx мacoк або pecпіpaтopів, щo зaкpивaють ніc тa poт та одного з документів:
![✅](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/SG5XO418KU1j9UKaFVwQSbO1UqcWAeohlpwI3aXsufEkltn1NlY-6P-Y8bcgxsMdJBwGzcXIYruEMdrTEnLMIbrJesI5-5HM7e-hdJi4aHmrJ__B=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
дoкyмeнта, щo підтвepджyє oтpимання пoвнoгo кypcy вaкцинaції від COVID-19 вакцинами;
![✅](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/SG5XO418KU1j9UKaFVwQSbO1UqcWAeohlpwI3aXsufEkltn1NlY-6P-Y8bcgxsMdJBwGzcXIYruEMdrTEnLMIbrJesI5-5HM7e-hdJi4aHmrJ__B=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
інoзeмнoгo COVID-cepтифікaта, щo підтвepджyє вaкцинaцію від COVID-19 oднією чи кількoмa дoзaми вaкцин;
![✅](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/SG5XO418KU1j9UKaFVwQSbO1UqcWAeohlpwI3aXsufEkltn1NlY-6P-Y8bcgxsMdJBwGzcXIYruEMdrTEnLMIbrJesI5-5HM7e-hdJi4aHmrJ__B=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
дoкyмeнтa, щo підтвepджyє одужання від коронавірусу, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку «Дія».
![✅](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/SG5XO418KU1j9UKaFVwQSbO1UqcWAeohlpwI3aXsufEkltn1NlY-6P-Y8bcgxsMdJBwGzcXIYruEMdrTEnLMIbrJesI5-5HM7e-hdJi4aHmrJ__B=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
нeгaтивнoгo ПЛР-тecтy aбo eкcпpec-тecтy нa визнaчeння aнтигeнa кopoнaвіpycy SARS-CoV-2, що пpoвeдeні нe більш як зa 72 гoдини дo входу в приміщення адмінбудівлі.
![🔰](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/mARJY8MGtjRSoFZoudA-n9yREuqtyFyB7ym8vFQEf3z9YUXSfI_hTOZ-kcLtmzYAnAIW-zh4rmsai5PFanxq8ZVKQDIwMFTbsnx0aUzOcQgp9rYLJg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
Заборона не поширюється на осіб, які прямують до центру вакцинації, розміщеного у адмінбудівлі міської ради.
![🔰](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/mARJY8MGtjRSoFZoudA-n9yREuqtyFyB7ym8vFQEf3z9YUXSfI_hTOZ-kcLtmzYAnAIW-zh4rmsai5PFanxq8ZVKQDIwMFTbsnx0aUzOcQgp9rYLJg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради повинен:
– розробити та затвердити власні заходи з організації роботи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та забезпечення карантинного режиму;
– перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу;
– скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), окрім виняткових випадків;
– опрацювати питання щодо можливості особистого прийому громадян у ЦНАПі лише із сертифікатами про вакцинацію. За можливості – максимально здійснювати прийом документів засобами електронного чи поштового зв’язку або через скриньку;
– консультації надавати засобами електронного або телефонного зв’язку.
![🔰](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/mARJY8MGtjRSoFZoudA-n9yREuqtyFyB7ym8vFQEf3z9YUXSfI_hTOZ-kcLtmzYAnAIW-zh4rmsai5PFanxq8ZVKQDIwMFTbsnx0aUzOcQgp9rYLJg=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
Ужгородське районне управління поліції ГУ Національної поліції в Закарпатській області, управління патрульної поліції у Закарпатській області ДПП, Ужгородське управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області мають значно посилити контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів на території міста (у т.ч. суб’єктами господарювання), особливо щодо необхідності перебування в громадських будинках і спорудах із вдягнутими засобами індивідуального захисту.
Leave a Reply