RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді попрощалися із загиблим Шандором Кішем

В Ужгороді попрощалися із загиблим Шандором Кішем

Сьогодні в Ужгороді прощалися із Шандором Кішем. 29-річний військовий,  угорець за національністю, служив у Військово-морських силах України і загинув в Очакові на Миколаївщині у перший день російської агресії, 24 лютого.
Шандор Кіш із 2012 року був на службі за контрактом, свідок і безпосередній учасник подій у Криму у 2014 році, тоді служив на морському тральщику «Чернігів», однак один час перебував у складі екіпажу «Черкаси» – корабля, який намагався стояти до останнього і навіть після захоплення росіянами залишився із прапором Військово-морських сил України.
Військовослужбовець із Ужгорода в останні роки жив у Очакові разом із дружиною Марією та двома маленькими синами.
Священники  сьогодні відслужили чин похорону на Пагорбі Слави,  від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності, передали його рідним. Попрощатися із загиблим Героєм прийшли ужгородці, рідні та друзі Шандора, керівники області, міста  та району, військовослужбовці.
Президент  України Володимир Зеленський посмертно нагородив Шандора Кіша орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Як йдеться у документі, головного старшину Шандора Кіша відзначено державною нагородою України за особисту мужність під час виконання бойових завдань, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Вічна слава Герою!

Leave a Reply