RADIO7

#добреналаштоване

В Ужгороді покажуть фільми з Міжнародного фестивалю історичного кіно

В Ужгороді покажуть фільми з Міжнародного фестивалю історичного кіно

18 червня відбудеться кіно-акція на підтримку Олега Сенцова та бранців Кремля. В Ужгороді презентуватимуть прем’єру фільмів В’ячеслава Бігуна “Серце мами Гонгадзе” та “Сильні духом” за участі героя останньої стрічки – Юрія Яценка, першого звільненого українця-в’язня Кремля. Показ проходитиме  в кінотеатрі “5 елемент” ТЦ “Токіо” з 17:30. Вхід вільний.

Брифінг для журналістів розпочнеться в 17:30, показ з 18:00.

Подія організована за підтримки українських патріотів Закарпаття.

Нагадаю, що режисер стрічок В’ячеслав Бігун (Slavik Bihun) з 12 червня голодує в знак солідарності з бранцями Кремля.

 

Новий фіільм В’ячеслава Бігуна Strong in Spirit – Сильні духом – кіносповідь Юрія Яценка – першого українського політв’язня, який успішно вирвався на волю з кремлівської тюрми після початку нової європейської війни. Таємно затриманий і підданий тортурам в Росії, Юрій вдається до відчайдушного, але продуманого кроку, щоб повідомити про себе. Як він боровся і вижив, що переживають інші українські бранці Кремля, як-от Олег Сенцов? Фільм про один із образів сучасного українця, який може надихати (http://www.imdb.com/title/tt5482558).

 

Фільм відзначено як “Найкращий історичний фільм” на Міжнародному фестивалі історичного кіно, за “Професіоналізм та високу мистецьку майстерність” МКФ “Скарб Солідарності”, а українська прем’єра відбулася на МКФ “Молодість”.

 

→ Кадри фільму та трейлер для завантаження (для ТБ): https://fex.net/974222391501

→ Відео-матеріали фільму (трейлер, сюжети): http://bit.ly/2ldcUvY

→ Кадри фільму: https://www.imdb.com/title/tt5482558/mediaindex

→ Стаття про фільм у “Вікіпедії” https://bit.ly/2GJUgb4

→ ФБ-сторінка (останні новини, події) https://www.facebook.com/StrongInSpiritMovie

→ Посилання на публікації преси про фільм: https://www.imdb.com/title/tt5482558/externalreviews

 

“Серце мами Гонгадзе” (Україна, Грузія, 2017, реж. В’ячеслав Бігун, док., драма, історія, біографія, 75 хв., у 2 ч.). Повна прокатна версія.

↑ Унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов. Жінка, яку не почули, відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст мами, навідають його бабцю, родину, дорогі їхнім серцям місця, зафільмовані в Україні, Грузії, Естонії та Франції. Стрічка підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями Святослава Вакарчука, Володимира Самайди та Тамари Гвердцителі (www.imdb.com/title/tt3746274).

 

⌂ Фільм Серце мами Гонгадзе – Mama’s Heart. Gongadze відзначено 5 нагородами й низкою номінацій: за «Найкращий документальний фільм», «Найкращий образ у кадрі» (двічі), «Найкращий звук» та «Найкраще регіональне кіно» на Міжнародних кінофестивалях «Світло», «Громадський проектор» та Міжнародному фестивалі історичного кіно. Фільм відібрано й на «Золоту дзигу» (так званий «Український Оскар»). Більше 30 допрем’єрних, спеціальних і фестивальних показів, зокрема в Парижі, впродовж останніх 2 років.

 

Прокатне свідоцтво дрн 41.1761.18ВТП від 25.04.2018.

→ Вже дивіться трейлер, нецензуроване: https://bit.ly/2lSE9Of

→ Афіша, кадри: http://www.imdb.com/title/tt3746274/mediaindex

→ Рецензії: http://www.imdb.com/title/tt3746274/externalreviews

→ ФБ-сторінка: https://www.facebook.com/MamaGongadze

 

Сподобався фільм? Прорейтингуйте за лінком: http://imdb.to/2hnc8xE. Як це зробити:

https://youtu.be/lJEmyWOJ9Ao

 

Режисер фільму В’ячеслав Бігун ― український кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався і працював у провідних університетах і наукових установах (Сорбонна, Гейдельберг, Львівський ун-т, Ін-т держави і права НАН України та ін.), юристом ― в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва (дипломований кінорежисер). Автор більше 500 публікацій та близько 20 фільмів, які на весну 2018 р. близько 40 разів нагороджено на українських і зарубіжних кінофестивалях. Неодноразово відзначався за популяризацію українського кіно.

→ Фільмографія в Міжнародній кінобазі: http://imdb.to/2hnc8xE

→ Доступні фільми: https://www.youtube.com/c/SlavikBihun77

 

Leave a Reply