RADIO7

#добреналаштоване

 В Ужгороді побудують пішохідний фонтан, вода якого битиме прямо з рівня землі 

 В Ужгороді побудують пішохідний фонтан, вода якого битиме прямо з рівня землі 

Вчора, в обласному центрі відбулись громадські обговорення та презентація проекту відновлення однієї з популярніших зон відпочинку ужгородців.

У планах архітекторів замінити старе бетонне мощення на гранітну плитку, зробити сучасний фонтан, озеленення, замінити лавиці та поставити ліхтарі у старовинному стилі, про це йдеться у сюжеті телеканалу Sirius.

Окрім того на пішохідному мосту планують зробити спеціальну доріжку для велосипедистів, а сміттєві контейнери, які зараз стоять позаду лялькового театру планують встановити під землю.

За словами Ольги Криворучко, львівської архітекторки, яка розробила проект, орієнтовна вартість робіт складає 30 мільйонів гривень. У міській раді кажуть, поки про суму говорити зарано.

Пропозиції ужгородців стосовно реконструкції прийматимуть 2 тижні на фейсбук сторінці Ужгородської міськради. Планується розпочати капремонт через 2 місяці.

— Всі зауваження і пропозиції ми включимо у завдання проектування і починаємо проектувати… На гіркому досвіді площі Петефі, ми бачимо як вона у нас проходила, вже буде на порядок швидше проходити, – зазначив Олег Боршовський, головний архітектор Ужгородської міськради.

— З’явиться фонтан, це наше таке найбільш радикальне рішення, він буде на тому практично місці де був старий історичний фонтан,єдине, що він буде пішохідний, це будуть труї , які вискакують з рівня мощення, рівня поверхні і б’ють в гору до 3 метрів висоти. так само він буде підсвічуватись і до 11 вечора працювати. – додала Ольга Криворучко.

Leave a Reply