Депутати проголосували за порядок денний. Першим питанням, яке розглянули, був звіт про виконання бюджету Ужгорода за січень-червень 2018 року.
Також підтримали з критичними зауваженнями проект рішення «Про надання грошової допомоги малозабезпеченим мешканцям міста». Зокрема з міського бюджету буде виділено кошти для надання матеріальної допомоги на лікування десятку ужгородців.
Також на вимогу ужгородців привести до ладу вулицю Загорську, на якій, за їхніми словами, є багато недопрацювань та недоліків, ініціативна група звернула увагу міського голови та депутатів на те, що на відрізку вулиці Загорської облаштовано не достатню кількість пішохідних переходів та наявні проблеми з асфальтовим покриттям. Окрім того, присутні просили облаштувати круговий рух на перехресті вулиць Баб’яка та Загорської.
Богдан Андріїв пообіцяв на Загорській зробити асфальт та транспортне коло. Пряма мова:
Leave a Reply