RADIO 7

добре налаштоване

В Ужгороді ліквідували загрозу вибуху газу

В Ужгороді ліквідували загрозу вибуху газу

В Ужгороді оперативні служби попередили загрозу витоку газу у багатоповерхівці, що могло призвести до вибуху. До Ужгородської міської ради сьогодні надійшов дзвінок про те, що у багатоповерховому будинку на вулиці Миколи Бабяка є загроза вибуху газу.

Один із мешканців будинку, після відключення йому газопостачання, самовільно проводив роботи на газовому стояку. А деякі ЗМІ поширили новину про те, що ужгородець погрожує підірвати житловий будинок.

Працівники відділу цивільного захисту населення міської ради, діючи відповідно до протоколу, негайно поінформували про дзвінок «Закарпатгаз», поліцію, ДСНС, енергетиків, медиків, які одразу прибули на місце події. Насамперед було відключено газопостачання та електрику у будинку, проведено часткову евакуацію мешканців.

Чоловік відмовлявся відчинити двері у помешкання, однак представники відповідних служб оперативно спрацювали і зайшли у квартиру. З’ясувалося, що чоловік самовільно зірвав пломбу з газового стояка та витягнув заглушку, що могло призвести до трагедії.

«Наразі з ужгородцем працюють медики і правоохоронці», – зазначили у пресслужбі Ужгородської міськради.

Джерело: https://pmg.ua/life/90907-v-uzhgorodi-likviduvaly-zagrozu-vybukhu-gazu

Viktor

Leave a Reply