В Ужгород прибудуть мощі одного з найбільших святих ХХ століття

В Ужгород прибудуть мощі одного з найбільших святих ХХ століття


9 лютого, з благословіння Преосвященного владики Мілана, єпископа Мукачівського, в Ужгородський греко-католицький Кафедральний собор прибуде з Лівану ковчег з мощами великого святого ХХ століття – Святого Шарбеля. Про це йдеться на сторінці Ужгородського греко-католицького Кафедральному собору у соцмережі “Фейсбук”. Мощі святого перебуватимуть в обласному центрі Закарпаття з 9 по 23 лютого.

Протягом двох тижнів у всіх бажаючих буде можливість приклонитись та помолитись біля мощей. Організатори розповідають, що Святий Шарбель добрий помічник у різних потребах також за його посередництвом вимолюють зцілення від онкологічних захворювань. Відзначається, що разом з мощами приїдуть свідки зцілень з Лівану.

Нагадаємо, мощі Святого Шарбеля вже перебували в Ужгороді. Минулоріч у травні тисячі краян  приходили до  кафедрального собору, щоб приклонитися  мощам святого з Лівану.

Святий Шарбель (при народженні Юсеф Махлуф) народився 8 травня 1828 року у Лівані.

Це великий арабський католицький святий та чудотворець.

9 жовтня 1977 року священомонаха-мароніта Шарбеля зараховано до Сонму Святих. Під час канонізації цього ліванського духовного подвижника Папа Римський Павло VI назвав його одним із найбільших святих XX століття.

До Святого Шарбеля звертаються з молитовними проханнями не тільки християни, а й мусульмани. Відомо багато фактів чудесних зцілень за посередництвом цього великого католицького Святого.

Publiée par Ужгородський греко-католицький Катедральний собор sur Samedi 1 février 2020

Діана

Leave a Reply