RADIO7

#добреналаштоване

В Україну сьогодні прибуде літак з евакуйованими українцями з Китаю

В Україну сьогодні прибуде літак з евакуйованими українцями з Китаю

Сьогодні, 31 січня в аеропорт “Бориспіль” прибуде спеціальний рейс з Китаю з 254 евакуйованими українцями на борту. Про це під час прес-брифінгу повідомив в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я України Ігор Кузін.

Крім пасажирів на борту також знаходяться 15 членів екіпажу. За словами Кузіна, ситуація у літаку спокійна і жодних скарг на здоров’я не повідомлялося.

Він також повідомив, що, станом на ранок 31 січня, жодного підтвердженого зараження коронавірусом в Україні не було зареєстровано.

“Але ми відстежуємо будь-які повідомлення з обласних лабораторних центрів та із лікарняної мережі, які можуть бути пов’язані з подібними випадками”, – повідомив Кузін.

Загалом на сьогодні у світі зафіксовано 9776 лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом, 213 з яких смертельні. Також зафіксовано 99 випадків захворювання у 20 країнах світу. Ще у 3 країнах за межами Китаю відбулась передача вірусу від людини до людини.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що перед закриттям прямого авіасполучення з Китаєм українські авіакомпанії виконають ще три рейси з цієї країни до України.

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/ukrainu-segodnya-pribudet-samolet-evakuirovannymi-1580461992.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply