RADIO7

#добреналаштоване

В Україні запрацювали держпідприємство Моррічсервіс та перший центр обслуговування для моряків

В Україні запрацювали держпідприємство Моррічсервіс та перший центр обслуговування для моряків

Міністерство інфраструктури України запустило державне підприємство Моррічсервіс, яке надаватиме державні послуги у сфері морського та річкового транспорту, а також центр обслуговування для моряків в Одесі.

Про це йдеться в прес-релізі Мінінфраструктури.

Зазначається, що підприємство і центр запущені в межах реформи Державної служби морського та річкового транспорту України.

Відомство планує відкрити центри обслуговування моряків у Маріуполі, Херсоні та Ізмаїлі, а також запустити онлайн-кабінет клієнта, яким зможуть користуватися як моряки, так і власники суден. До 2021 року Мінінфраструктури планує відкрити 14 таких центрів.

«В центрах це вперше, коли на одній локації моряк може отримати усі необхідні послуги — від проходження державної кваліфікаційної комісії до подовження дії документів. Окрім того, наша мета — об’єднати усі послуги у сфері морського та річкового транспорту на одній локації», — розповів начальник Держслужби морського та річкового транспорту Дмитро Петренко.

Підприємство Моррічсервіс планує надавати організаційно-технічне забезпечення для 75 необхідних морякам послуг, а в майбутньому збільшити їхню кількість, аби усі сервіси для моряків були доступні на одній території.

Нагадаємо, Укрзалізниця надаватиме знижку на доставку вантажівдо азовських портів, щоб зберегти їхню завантаженість.

Джерело:https://hromadske.ua/posts/v-ukrayini-zapracyuvali-derzhpidpriyemstvo-morrichservis-ta-pershij-centr-obslugovuvannya-dlya-moryakiv

Makhanets Alex

    Leave a Reply