RADIO7

#добреналаштоване

В Україні за 5 років створено потужний резерв ЗСУ

В Україні за 5 років створено потужний резерв ЗСУ

За час російської агресії у Збройних силах України створено потужний оперативний резерв військових, які вже мали досвід в зоні бойових дій. Про це повідомив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Бессараб у Верховній раді, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, за словами Бессараба, за останні п’ять років протистояння агресії РФ було сформовано 29 нових бойових бригад і полків.

“Оновлено окремий рід військ, створено окремий різновид сил – Сили спеціальних операцій. Окрім того, реформована система територіальної оборони. Створено потужний оперативний резерв, до кого зараховано більше 198 тис. резервістів, які мають досвід виконання завдань в зоні бойових дій”, – повідомив Бессараб.

Нагадаємо, під час дії воєнного стану протягом листопада-грудня 2018 року в Україні проходили оперативні навчання резервістів. Повідомлялося, що протягом останніх трьох років підготовку на зборах у складі бойових військових частин та органів військового управління усіх рівнів уже пройшли понад 40 тис. резервістів оперативного резерву першої черги.

Пізніше міністр оборони України Степан Полторак заявив, що у разі відкритої агресії РФ проти України резервісти зможуть прибути до військових частин за кілька годин.

https://www.rbc.ua/ukr/news/ukraine-5-let-sozdan-moshchnyy-rezerv-vsu-1550583570.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply