RADIO7

#добреналаштоване

В Україні вдруге подорожчали квитки на потяги

В Україні вдруге подорожчали квитки на потяги

Залізничні квитки на потяги Укрзалізниці подорожчали з 1 червня на 6% у зв’язку з настанням літнього сезону. Це сталося одразу після підвищення цін на квитки на 12% 30 травня.

Червнева зміна не є нововведенням, протягом року компанія регулярно підвищує або знижує ціну проїзду відповідно до різних календарних періодів, повідомляє ЦТС.

У кінці травня діяв коефіцієнт тарифу 1,01, тобто на 1% вище базової ставки проїзду. З червня коефіцієнт досяг рівня 1,07, тобто на 6% вище порівняно з попереднім періодом. Він буде діяти до кінця серпня, після чого у вересні буде застосовуватися коефіцієнт 1,02 – тобто відбудеться зниження на 5 процентних пунктів.

Наприкінці травня Укрзалізниця підвищила ціни на залізничні квитки на 12%. Другий етап підвищення – також на 12% – відбудеться в жовтні. У цілому в 2018 році індексація становитиме 25%.

Як наголошують в компанії, остання індексація тарифів на 12% на пасажирські перевезення проводилася в жовтні 2014 року. Тим часом до теперішнього часу фактичне зростання індексу споживчих цін становило 192,2%, індекс цін виробників промислової продукції – 206,3%.

Джерело:https://biz.nv.ua/ukr/markets/v-ukrajini-vdruhe-podorozhchali-kvitki-na-potjahi-2473803.html

Leave a Reply