RADIO7

#добреналаштоване

В Оттаві під час показу «Кіборгів» закликали підтримати Україну у звільненні політв’язнів

В Оттаві під час показу «Кіборгів» закликали підтримати Україну у звільненні політв’язнів

У Музеї історії в канадській столиці Оттаві 12 червня презентували українську стрічку режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» про захисників Донецького аеропорту.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради у Twitter.

На показ фільму завітали представники групи дружби між Канадою та Україною та Голова групи дружби Борис Вжесневський, представники Палати громад та Сенату Канади, дипломатичних установ, діаспори, військовослужбовці, й ,зокрема, учасники програми UNIFIER, які проводять тренінги для ЗСУ.

Перед переглядом фільму автор сценарію фільму Наталія Ворожбит та продюсерка Іванна Дядюра звернулися до канадської громади із закликом посилити підтримку України у питанні протидії агресії РФ та спільно боротись за звільнення Олега Сенцова, Володимира Балуха, Романа Сущенка, інших політв’язнів та заручників, які утримуються на окупованих територіях України та в РФ.

На знак солідарності багато присутніх одягли футболки з прізвищами українців і представників кримськотатарського народу, які безпідставно утримуються в РФ та на окупованих територіях України.

Раніше у Канберрі в Австралії під час показу «Кіборгів» відбулася акція на підтримку політв’язня Олега Сенцова.

Джерело: https://hromadske.ua/

Leave a Reply