RADIO7

#добреналаштоване

В Одеській області рятувальники подали до суду позови на закриття дитячого табору і трьох баз відпочинку

В Одеській області рятувальники подали до суду позови на закриття дитячого табору і трьох баз відпочинку

Державна служба надзвичайних ситуацій (ДСНС) за підсумками виявлених порушень пожежної безпеки звернулася до суду з вимогою закрити дитячий центр Молода гвардія.

Про це пише Думська з посиланням на заступника начальника облуправління ДСНС Михайла Вовка.

Дитячий центр є фактично найбільшим в своєму роді в Україні (після втрати контролю над Артеком в окупованому Криму).

Також закрити в зв’язку з порушеннями техніки безпеки відомство рекомендує бази відпочинку Чорноморка і Мрія, а також спеціалізований санаторій Затока.

Нагадаємо, у вересні минулого року вночі почалася пожежа в одеському таборі Вікторія. Вогонь повністю знищив двоповерховий дерев’яний будинок, в якому на момент пожежі перебували 42 дитини.

Після гасіння пожежі рятувальники виявили обгорілі останки двох дітей. Пізніше повідомили, що на попелище знайшли останки третьої загиблої дівчинки.

За фактом пожежі і загибелі дітей поліція почала кримінальне провадження за попередньою кваліфікації ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Рятувальники повідомили, що в таборі кілька місяців не працювала протипожежна сигналізація.

Крім того, Державна служба з надзвичайних ситуацій подала в суд позови на закриття 155 торгово-розважальних центрів за підсумками перевірок на предмет дотримання пожежної безпеки.

Джерело: https://nv.ua/ukr/index.html

Leave a Reply