В обласній бібліотеці в Ужгороді пройде вечір гумору, спеціальним гостем якого буде Павло Чучка

В обласній бібліотеці в Ужгороді пройде вечір гумору, спеціальним гостем якого буде Павло Чучка

27-го листопада о 17-й год. запрошуємо на вечір українського гумору „Де сміх, там лихо пропада…”, що відбудеться в читальній залі ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка.

   Спеціальний гість вечора ­­- Павло Чучка, відомий закарпатський гуморист.

 

Добра усмішка подовжує людське життя, щирий сміх виховує і підбадьорює, злого сміху лякається, за словами Миколи Гоголя, навіть той, хто нічого не боїться. Сміх — ліки, сміх — сіль бесіди, сміх — зброя, сміх як засіб зближення людей… У недобрі часи гумор допомагав вистояти нашому народу у нелегкій боротьбі за своє існування. Недарма в українській літературі сила-силенна сміхотворців, гумористів і сатириків — від Івана Котляревського до Остапа Вишні, 130-річний ювілей якого відзначатиме літературна Україна у 2019 році.

Традиції Остапа Вишні міцно увійшли в нашу сатиру і гумор. З відомих поетів-сатириків, у творчості яких ці традиції зажили повнокровним життям, треба назвати, насамперед, Павла Глазового, Євгена Дударя, Олега Чорногуза, Олександра Ковіньку, Михайла Прудника, Степана Олійника – відомих майстрів слова, веселі й дотепні сатиричні твори яких давно вже полюбив читач.

Вони користуються заслуженою популярністю в Україні й далеко за її межами.

Viktor

Leave a Reply