RADIO7

#добреналаштоване

В обласній бібліотеці в Ужгороді діти збирали іграшки на сонячних батареях

В обласній бібліотеці в Ужгороді діти збирали іграшки на сонячних батареях

4 червня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка в рамках програми  „Дні сталої енергії”  відбувся майстер-клас для дітей з питань відновлювальної енергетики, зокрема збір іграшок на сонячних батареях.

Під час майстер-класу маленькі відвідувачі бібліотеки  із захопленням вчилися власноруч збирати іграшки на сонячних батареях та спостерігати,  як вони працюють. Представники громадської організації «Екосфера»  розказали дітям, що таке сонячна енергія, як вона безпечна для  довкілля, чому потрібно її використовувати.

Дні сталої енергії – це захід, який щорічно проводиться в багатьох країнах Європи, започатковують і в Ужгороді. Це – одне із зобов’язань, які Ужгород узяв, приєднавшись до Угоди мерів – ініціативи Європейського Союзу з системної роботи над скороченням викидів вуглекислого газу, розширення використання поновлювальних джерел енергії, підвищення якості життя зі зменшенням шкідливого впливу на довкілля. Організатори „Днів сталої енергії”: Ужгородська міська рада та ГО „Екосфера”.

Leave a Reply