RADIO7

#добреналаштоване

В Ночі напали на швидку, у селі Довге

В Ночі напали на швидку, у селі Довге

Група ромів у с. Довге напала на «швидку», побила водія екстреної медичної допомоги та перехожого.
🌌 Вночі о 22.54 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру 🚑екстреної медичної допомоги поступив виклик із с. Довге Хустського району. Людина, що телефонувала, повідомила, що по вулиці Куклівській у 22-річного місцевого мешканця травма ноги – перелом. Вже за хвилину, бригада № 903 у складі фельдшера Тетяни СИМКАНИЧ та водія Юрія ГОВБАНА, мчала на виклик.
Коли медичне авто під’їхало до вказаної вулиці, фельдшер побачила групу людей і вирішила уточнити, де саме знаходиться будинок із пацієнтом. Однак, компанія молодиків поводилась неадекватно: почала кричати, лаятися, лупати по автомобілю «швидкої» ногами та кулаками. Перелякана фельдшер захлопнула дверцята авто, а водій вийшов на вулицю і намагався заспокоїти нападників, які блокували авто. За словами медичної бригади, всі п’ятеро хуліганів були добряче напідпитку і поводились дуже агресивно. На звертання водія – заспокоїтися і не бити по автомобілю ногами, – група смаглявиків відреагувала неадекватно: його оточили і град ударів посипався на водія. Чоловіка жорстоко побили, він втратив свідомість. Залишивши нерухоме тіло на землі група попрямувала далі. Дорогою вони напали ще на двох перехожих – батько з донькою повертався додому… 65-річний чоловік, захищаючи доньку, теж отримав побої.
Фельдшер Наталія СИМКАНИЧ викликала поліцію та ще одну медичну бригаду щоб транспортувати потерпілих. Також допомогу надали і місцеві мешканці.
У водія «швидкої» – травма ока, струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, числені гематоми, а у батька, що захищав свою доньку, теж числені гематоми та струс головного мозку. Обох потерпілих госпіталізовано до Іршавської лікарні.
‼️ Сама ж фельдшер, оперативно викликав ще одного водія, таки дісталася на виклик до пацієнта з травмою ноги. Але той, після знеболення і надання допомоги, категорично відмовився від госпіталізації.

Leave a Reply